THE BEST

Zespół muzyczny, który spełni Twoje oczekiwania!


  • Profesjonalizm
  • Odpowiedni repertuar
  • Dobra zabawa
Czytaj więcej...
an image
Nasz zespół oferuje również możliwość dekoracji światłem. Potrafimy w doskonały sposób wydobyć maksimum piękna z każdego pomieszczenia nadając przy tym niepowtarzalnego charakteru. Różnorodność kolorów i efektów pozwala na stworzenie indywidualnego charakteru dla każdej imprezy. Dzięki wykorzystaniu technologii LED pobór mocy i nagrzewanie świecących urządzeń są na bardzo niskim poziomie i nie ma wpływu na temperaturę otoczenia. Dekoracje światłem polecamy na: wesela, bankiety firmowe, eventy, konferencje, kongresy, sympozja, zjazdy, wystawy, koncerty, imprezy okolicznościowe takie jak komunie, urodziny, studniówki, Sylwestra, prezentacje, premiery i inne wydarzenia kulturalne i artystyczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy nasz sprzęt do Państwa pomysłów. Możemy stworzyć kameralny nastrój, jak również ożywiony i dynamiczny charakter.


Oprócz oświetlenia dekoracyjnego na życzenie, dysponujemy rónież dużą maszyną do baniek mydlanych (pierwszy taniec w bańkach) dzięki, której wasz pierwszy taniec bedzie jeszcze bardziej barwny i widowiskowy.